Recepta online

Zarówno obecne utrudnienia w dostępie do lekarzy, jak i przyczyny organizacyjne od dawna sprawiają kłopoty pacjentom chcącym skorzystać z konsultacji lekarskiej. Czas oczekiwania na wyznaczenie terminu wizyty w gabinecie, a następnie kolejki w przychodniach to najczęstsze, ale nie jedyne utrudnienia. Nawet niewielka nieprawidłowość w wypisanej recepcie, w tym również e-recepcie, może uniemożliwić jej realizację. Powoduje to konieczność ponownej wizyty w poradni i przez to jest dodatkowym utrudnieniem.

Każdy z nas spotkał się przynajmniej z jedną z powyższych sytuacji. To dla każdego pacjenta dodatkowy stres i dyskomfort. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Jakie? Oczywiście recepta online (e-recepta). O ile sama telekonsultacja lekarska nie jest nowością, o tyle obecne znaczne ograniczenia dostępności wizyt lekarskich sprawiły, że zarówno pod względem usługowym, jak i technicznym telemedycyna przeszła prawdziwą rewolucję! Dziś bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, dyskretnie i bezpiecznie możemy skontaktować się z lekarzem, uzyskać poradę oraz receptę online (e-receptę). To doskonała opcja zarówno w nagłych przypadkach, jak i kontynuacji leczenia przewlekłego.

recepta online - konsultacje lekarskie 24/7

E-recepta – o czym pamiętać?

O czym warto pamiętać przy korzystaniu z telekonsultacji lekarskiej zakończonej wystawieniem recepty online (e-recepty)? Intuicyjny i bezpieczny portal, jak Lekarz Online, do realizacji usług medycznych pozwoli w dostępny i wygodny sposób odbyć konsultację oraz uzyskać receptę online w kilka minut. Pacjent w każdym momencie ma dostęp do danych zawartych na profilu pacjenta. Dzięki temu na bieżąco może śledzić wystawione dokumenty i sprawdzić ich poprawność.

W aptece wystarczy podać kod recepty oraz numer PESEL. Te informacje wystarczą farmaceucie do weryfikacji w bazie danych i wydania pacjentowi przepisanych przez lekarza preparatów.

W przypadku konieczności przedłużenia kuracji przy niezmienionym stanie zdrowia, gdy wizyta ogranicza się do wystawienia recepty – konsultacje online to bez porównania lepszy sposób dla utrzymania zdrowia i kontynuowania terapii niż oczekiwanie na wizytę i spędzanie długich godzin w zatłoczonych przychodniach i środkach transportu.

Opinie

O serwisie lekarzonline.eu usłyszałam od koleżanki. Według mojej opinii, serwis jest nie tylko oszczędnością czasu, ale także idealnym remedium na krępujące rozmowy twarzą w twarz z lekarzem. Wszystkie wiemy, że bywają takie sytuacje. Samo korzystanie z witryny jest bardzo przyjemne. Wygląd jest przyjazny dla użytkownika, a obsługa bardzo prosta. Cieszę się, że trafiłam na ten serwis. Dziewczyny, nie bójcie się z niego korzystać, to coś dla każdej z nas.

Magda, Poznań

Wnuczka zachęciła mnie do zarejestrowania się na stronie lekarzonline.eu. Obawiałam się napotkania wielu trudności w zrealizowaniu zlecenia, lecz czytelność oraz prosta obsługa serwisu okazała się być świetnym rozwiązaniem dla starszej osoby. Każdy etap wykonany jest z dużą starannością oraz znajomością potrzeb Klienta. Pełen profesjonalizm obsługi zachęcił mnie do ponownego skorzystania z tej strony. A w dodatku wszystkie działania mogę wykonać nie wychodząc z domu! To wspaniałe rozwiązanie!

Jadwiga, Chełm

Prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Praca zawodowa, obowiązki oraz przygotowania do zawodów zajmują mi mnóstwo czasu. Szukałem rozwiązania, które pomoże mi pozostawać w kontakcie z lekarzem bez konieczności czekania w długich kolejkach do rejestracji i gabinetu. Serwis lekarzonline.eu to był strzał w dziesiątkę. Intuicyjny, prosty i przejrzysty system pozwala mi w ciągu kilku minut skonsultować się z lekarzem i uzyskać pomoc. Polecam go wszystkim zabieganym!

Marcin, Bydgoszcz

перекладати