Pogotowie
receptowe

e-recepty (recepty bez wizyty u lekarza):

usługa, dzięki której pacjent ma możliwość zamówienia konsultacji z lekarzem, która może się zakończyć wystawieniem e-recepty na lek stosowany stale lub okresowo, bez konieczności obycia osobistej wizyty w gabinecie u lekarza.
Usługa obejmuje wypisanie e-recepty na jeden preparat.
Z usługi mogą skorzystać pacjenci dla których:
Recepta na lek była już wcześniej wystawiana przez lekarza.

Odbiór recepty:

Recepta do realizacji w systemie e-recepta będzie dostępna w przeciągu 1 godziny od chwili zakończenia procesu realizacji zlecenia (pacjent otrzymuje potwierdzenie SMS i/lub e-mail z informacją o możliwości realizacji recepty).
Jeśli wystawienie recepty na podstawie zgłoszenia nie będzie możliwe lub będzie wymagało dodatkowej konsultacji medycznej skontaktujemy się z pacjentem w przeciągu 1 godziny od chwili zakończenia procesu realizacji zlecenia.

Zasady wydawania recept:

Receptę można zrealizować w każdej aptece w Polsce po podaniu nr recepty i nr PESEL

 

Opinie

O serwisie lekarzonline.eu usłyszałam od koleżanki. Według mojej opinii, serwis jest nie tylko oszczędnością czasu, ale także idealnym remedium na krępujące rozmowy twarzą w twarz z lekarzem. Wszystkie wiemy, że bywają takie sytuacje. Samo korzystanie z witryny jest bardzo przyjemne. Wygląd jest przyjazny dla użytkownika, a obsługa bardzo prosta. Cieszę się, że trafiłam na ten serwis. Dziewczyny, nie bójcie się z niego korzystać, to coś dla każdej z nas.

Magda, Poznań

Wnuczka zachęciła mnie do zarejestrowania się na stronie lekarzonline.eu. Obawiałam się napotkania wielu trudności w zrealizowaniu zlecenia, lecz czytelność oraz prosta obsługa serwisu okazała się być świetnym rozwiązaniem dla starszej osoby. Każdy etap wykonany jest z dużą starannością oraz znajomością potrzeb Klienta. Pełen profesjonalizm obsługi zachęcił mnie do ponownego skorzystania z tej strony. A w dodatku wszystkie działania mogę wykonać nie wychodząc z domu! To wspaniałe rozwiązanie!

Jadwiga, Chełm

Prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Praca zawodowa, obowiązki oraz przygotowania do zawodów zajmują mi mnóstwo czasu. Szukałem rozwiązania, które pomoże mi pozostawać w kontakcie z lekarzem bez konieczności czekania w długich kolejkach do rejestracji i gabinetu. Serwis lekarzonline.eu to był strzał w dziesiątkę. Intuicyjny, prosty i przejrzysty system pozwala mi w ciągu kilku minut skonsultować się z lekarzem i uzyskać pomoc. Polecam go wszystkim zabieganym!

Marcin, Bydgoszcz

Współpracujemy z: