Witamy na pokładzie Wojciecha Adamusika


Wojciech Adamusik to instruktor, szef instruktorów i pionier Jeet Kune Do w Polsce, a także ambasador IMB Academy w Europie. Ten niezwykły sportowiec z czterdziestoletnim doświadczeniem w sztukach walki, przez lata trenowany przez najlepszych nauczycieli i fighterów na świecie, dziś – jako jedyny Polak – jest zrzeszony w Jun Fan Jeet Kune Do Grappling Association ucznia Bruce’a Lee – Larry’ego Hartsella. Posiada także tytuł Master Instructor Jeed Kune.
Wszechstronny i utytułowany mistrz służył w oddziałach specjalnych i wielokrotnie szkolił udających się na misje do Iraku i Afganistanu żołnierzy. Posiada stopnie mistrzowskie i prawo nauczania sztuk walk, takich jak: Jun Fan Jeet Kune Do, Kali, Doce Pares, Gokor Hayastan Grappling MMA Shoot wrestling, boks oraz muay thai. Szkoli także grupy antyterrorystyczne, grupy ochrony oraz listonoszy.
W 2018 roku został ambasadorem IMB Keet Kune na Europę.
O tym, jak prawidłowo przygotować ciało i dbać o nie w czasie intensywnych treningów wie praktycznie wszystko. Swoją wiedzę i doświadczenie przełoży we współpracy z serwisem www.lekarzonline.eu.
Witamy na pokładzie prawdziwego Mistrza.